Binance, Bu 8 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı!

Binance, Bu 8 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yaptı!

Binance, 8 altcoin için marjin çiftlerini kalıcı olarak delist edeceğini duyurdu. Kullanıcıların 17 ve 20 Temmuz tarihlerine dikkat etmeleri gerekiyor…

Binance Margin, bu 8 altcoin’i delist ediyor

Binance Margin, ALCX/BUSD, ALPACA/BUSD, CVX/BUSD, DOCK/BUSD, LOOM/BUSD, MC/BUSD, MOB/BUSD ve TROY/BUSD izole marj çiftlerini listeden kaldırıyor. Delist işlemi 20 Temmuz saat 09:00’da başlayacak. İzole marjin borçlanmasını 17 Temmuz’da askıya alınacak. Bunlara dikkat:

  • 17 Temmuz’da, Binance Margin ALCX/BUSD, ALPACA/BUSD, CVX/BUSD, DOCK/BUSD, LOOM/BUSD, MC/BUSD, MOB/BUSD ve TROY/BUSD izole marj kredilerini askıya alacak.
  • 20 Temmuz’da, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak. Ardından otomatik bir takas gerçekleştirecek. Bu aşamadan sonra ALCX/BUSD, ALPACA/BUSD, CVX/BUSD, DOCK/BUSD, LOOM/BUSD, MC/BUSD, MOB/BUSD ve TROY/BUSD izole marj çiftlerindeki bekleyen tüm emirleri iptal edecek. Bu çiftleri izole marjdan listeden kalıcı olarak delist edecek.

Lütfen unutmayın, kullanıcılar, listeden çıkarma süreci boyunca pozisyonlarını güncelleyemeyecekler. Listedeki marjin çiftleri üzerinde pozisyonlarını belirtilen tarihlerden önce kapatmanız gerekiyor. Aksi durumda Binance, otomatik bir takas ile işlemleri kapatacak.

Binance, XRR işlemlerini tekrar başlattı

Bir diğer gelişmede, Binance’in ABD kolu Binance.US, Ripple (XRP)’ı yeniden listelediğini duyurdu. Bu karar, 13 Temmuz’da ortaya çıkan olum SEC davasının ardından geldi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, XRP son gelişmelerin ardından pek çok merkezi borsada yer bulmaya başladı.

Lider borsa yeni bir airdrop duyurdu

Binance, SEC tarafından başlatılan yasal işlemler sonucunda ABD’de zorluklarla karşılaştı. Sonuç olarak, Binance platformunun çok sayıda kullanıcısı, alım satım ihtiyaçları için alternatif platformlar arayarak fonlarını borsadan çekmeyi seçti. Ancak Binance’in yeni duyurusu, Binance’e olan duyarlılığı artırabilir. Binance geçtiğimiz günlerde Binance Launchpad’de ARKM token satışını başlatacağını duyurdu.

https://twitter.com/ArkhamNetworks/status/1678651209551589376

ARKM, kripto analitiği için kullanılabilecek bir araç olan Arkham Intelligence protokolü için kripto para birimdir. Kısa bir süre önce, On-Chain Intelligence Exchange’i başlattı. ARKM ve yeni güncelleme etrafındaki hype, yeni kullanıcıları hem protokole hem de Binance’e çekebilir. Token’in piyasaya sürülmesi, Binance protokolü etrafındaki duyarlılığın iyileştirilmesine de yardımcı olabilir.

Son günlerde, borsa etrafındaki ağırlıklı duygu negatifti. Bu da olumsuz yorumların sosyal cephede lider borsa için olumlu olanlardan daha ağır bastığını gösterdi.

Ek olarak, Binance’in sosyal medyadan bahsetme sayısı da azaldı. Lunar Crush’ın verilerine göre Binance’ten bahsedenlerin sayısı geçen haftaya göre %10,7 düştü. Düşen duyarlılık nedeniyle, Binance’teki genel işlem hacmi de geriledi.

Ancak Binance ekibi, uygulamadaki yeni geliştirmeler ve güncellemeler yoluyla kullanıcıları çekebilir. Fakat, azalan çekirdek geliştirici sayısı ve uygulamada yapılan kod taahhütleri, protokolün yeni bir şey başlatmasının biraz zaman alabileceğini gösteriyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir