Kara Ay’ın Ekim 2023’teki burçların mali durumu üzerindeki etkisi…

Kara Ay’ın Ekim 2023’teki burçların mali durumu üzerindeki etkisi…

KOÇ BURCU Finansmanı artırmak için kendi kendine eğitime katılın ve yeni teknolojiler öğrenin. Bütün bunlar kariyerinizde ilerlemenize fayda sağlayacak ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

BOĞA BURCU Kaynaklarınız hızla tükeniyor, bu nedenle her şeye hazırlıklı olmalısınız. Ay, gizli işler, iş projelerinde standart dışı planların tanıtılması ve reklamının yapılmaması gereken ilişkiler kurulması için uygundur.

İKİZLER BURCU Ay boyunca kendinizi sıklıkla zeka, soğukkanlılık ve sağlam hesaplama gerektiren durumların içinde bulabilirsiniz. 8 Ekim’den sonra iş toplantıları hararetli tartışmalarla ve çoğu zaman ciddi çatışmalarla sonuçlanacak.

YENGEÇ Enerji sizi bunaltacak ve güçlü aktiviteye olan susuzluğunuz nedeniyle sizi bir yandan diğer yana fırlatacaktır. İdeal plan ayın ilk on gününü çalışmaya ve para kazanmaya adamak olacaktır.

ASLAN Ekim ayı başlarında para en beklenmedik kaynaklardan gelebilir. Ancak uzun vadeli projelere yatırım yapmaya ve ortaklarla uzaktan iş ilişkileri kurmaya fazla odaklanırsanız kendinizi zor durumda bulabilirsiniz.

BAŞAK 9 Ekim’e kadar gerekirse ekipmanı güncelleyin veya onarın. Ekim ayında en önemli şey faaliyet alanını değiştirmemek, yönetimle maaşınızın artırılması konusunda konuşmamak ve yeni sorumluluklar üstlenmemektir.

TERAZİ 9 Ekim’e kadar maddi sorunlarınızın bir kısmını çözmek ve mali durumunuzu iyileştirmek için fırsatlar var. Size uygun şartlarda para almanız için bir teklifte bulunabilirler veya patronunuz beklenmedik bir şekilde bir ikramiye duyurabilir.

AKREP Ekim ayının ilk on günü boyunca herhangi bir anlaşma, sözleşme imzalama veya noter ziyareti iyi gidecek ve geliriniz üzerinde iyi bir etki yaratacaktır. Entelektüel yetenekleriniz ve güzel konuşma yeteneğiniz artar, iletişim kurmaya her zamankinden daha yatkın olursunuz.

YAY BURCU Genel olarak iyi bir ay. Ekim ayının ilk yarısında iş yerinde olumlu değişiklikler olacak. Belki kariyer basamaklarını tırmanmak ya da maaş günü borcunu ödemek.

OĞLAK Süper enerjik ve dürtüselsiniz, ani kararlar verme ve boğayı boynuzlarından yakalama eğilimindesiniz. Ancak şaşırtıcı bir şekilde, aceleye rağmen kararlar yalnızca doğru kararlar olacak ve işler olabildiğince kolay olacak ve sizden fazla çaba gerektirmeyecek.

KOVA Maliyetler çoktur ama bunları minimumda tutmaya çalışın. Ayın ortasına kadar yabancı ortaklarla karşılıklı yarar sağlayan anlaşmalar yapabilirsiniz. Profesyonel alanda hızlı bir atılım beklememelisiniz.

BALIK Bir orta yol seçin ve ay sizin için finansal açıdan başarılı olacaktır. Ekim ayının ilk yarısında normalde yapmadığınız rutin işler yolunda gitmeli ki raporları doldurup monoton işler yapabilesiniz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir